Dienoraštis

Dviguba šventė „Nemuno krašto vaikų“ bendruomenėje

Penktadienį Labdaros ir paramos fondas „Nemuno krašto vaikai“ turėjo dvigubą progą švęsti – įstaiga ne tik mini 25-ąjį veiklos jubiliejų, bet ir šia proga Raudondvaryje atvėrė naujas Šeiminių namų duris.

Naujuose namuose įrengti 3 dviviečiai kambariai, svetainė, virtuvė ir vonios kambarys. Čia gyvena jau 6 vaikai. Planuojama, kad įrengus dar vieną kambarį, namuose įsikurs dar 2 jaunuoliai.

„Nemuno krašto vaikai“ savo veiklą pradėjo 1999 m., kai uždarius Vilkijos ligoninės Vaikų ligų skyrių, Kauno rajone neliko įstaigos, kuri galėtų priglausti ir pasirūpinti paliktais be priežiūros arba smurtą patyrusiais vaikais. Skyriaus patalpose buvo atidarytas dienos centras. Centras tapo laikino prieglobsčio namais, kuriuose vaikai iš probleminių šeimų gali praleisti ne tik laisvalaikį, bet ir pernakvoti, kol bus išspręstas tolesnis jų likimas.
„Nemuno krašto vaikai“ gerąja prasme skamba visame Kauno rajone. Tai – džiaugsmas, šypsenos, atsakomybė, meilė, atsidavimas ir visa, kas geriausia bei šilčiausia. Labdaros ir paramos fondo direktorė Vida Rainienė per šiuo metus suteikė namus, priglaudė, išaugino sparnus ir paleido į gyvenimą daugiau kaip 100 globos netekusių vaikų.
Tegul ir naujuose namuose pildosi vaikų svajonės!